Dieta 1000 kcal: co możesz zrobić, menu przykładowe

Dieta 1000 kcal: co możesz zrobić, menu przykładowe
Rate this post

Dieta 1000 kcal jest bardzo surowa i tylko przez tydzień. Dieta 1000 kalorii jest sposobem na szybkie stracenie kilku kilogramów lub przygotowanie ciała do długotrwałego odchudzania. 1000 kcal w diecie jest przykładem najmniejszej ilości wartości odżywczych, aby utrzymać najmniej kalorii.

1000 kcal w diecie to jedna z najpopularniejszych diet, które można łatwo znaleźć w Internecie i różnych czasopismach. Dieta 1000 kalorii często ludzie wybierają, kogo chcesz schudnąć, co znacznie zmniejsza wagę ciała, ale w krótkim czasie.

Najczęściej dieta 1000 kcal i kobiety, a tutaj znajdziesz nawet, jak wygląda dieta 1500 kcal na cały tydzień. Podstawowe zasady obliczania kalorii i tabel żywności licznika kalorii efektywnego wykorzystania. Żywność ma tak niskie zużycie energii przy spożywaniu żywności, która maksymalnie wykorzystuje podskórny tłuszcz w postaci zmagazynowanych kalorii.

Dieta 1000 kcal, składająca się z menu złożonego z 5 posiłków, z których każda ma stałą, dobrze określoną ilość energii, aby zapewnić:

śniadanie – 200 kcal
II śniadanie – 150 kcal
obiad – 350 kcal
podwieczorek – 100 kcal
obiad – 200 kcal

Dieta 1000 kcal – zasady

Stosunek makroskładników pokarmowych nie jest tak ważny, ale nie różni się znacząco od rekomendowanej przez piramidę zdrowego odżywiania. Tak niskokaloryczna dieta w przypadku bardzo ważnych, bardzo różnych pokarmów, które spożywasz, unikając konieczności ich powtarzania i często używasz ulubionego produktu z grupy.

To dzięki zmniejszeniu niedoborów żywieniowych, ryzyko rozwoju, chociaż taka dieta jest jeszcze wyższa. Zużyte produkty o maksymalnej wartości odżywczej powinny być jednak wszystkie wysoko przetworzone produkty spożywcze muszą zostać usunięte.

Głód przezwyciężenia zalecanego niskiego zużycia energii przy spożywaniu żywności (niskokalorycznej dużej ilości żywności), bogatej w warzywa, mięso lub odtłuszczone produkty mleczne i produkty zbożowe bogate w błonnik poprzez dodanie.

Aby ułatwić przestrzeganie zalecanej zawartości kalorii, należy znacznie zmniejszyć ilość pokarmu z dodatkiem tłuszczu, ale oczywiście powinno ono zawierać się w żywności (produkty takie jak mięso, jaja, produkty mleczne, orzechy, nasiona) i owoców. Co najmniej 2 litry wody zalecane dziennie.

Należy unikać smażonych potraw, szczególnie w bułce tartej. Gotowanie na parze i na mokro, beztłuszczowe gotowanie na parze, gotowanie bez tłuszczu jest zalecane. Te techniki kulinarne ograniczają kalorie posiłku.

1000 kcal w diecie trudna do naśladowania, ponieważ ci, którzy są przyzwyczajeni do ciągłych napadów głodu eskorty. Ponadto licz kalorie, które są trudne, a na początku jest ciężko. Ponadto, różne podaż żywności ze względu na konieczność czasu jest warunkiem wstępnym przygotowania.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here