News2?page=NewsArticle&id=7331

“Sprawię, że będziesz dużo pracować” – krzyczała blondynka i dobrze umięśniona instruktor fitness w niedawnym klasie przędzenia, – ” tak, że można wypić drugi napój w happy hour!”

W końcu 45-minutowego treningu z mojego ciała kapał pot. Czułam, że pracował bardzo, bardzo ciężko. I według mojego roweru, spaliłem ponad 700 kalorii. Oczywiście, że zasłużył na więcej Margaritę.

Instruktor  powtarzał wiadomości, które otrzymujemy w ciągu wielu lat: zanim zdecydujesz się na ten rower lub bieżni, można nadal bawić — i nadal schudnąć. Jest to poparte fitness guru, gwiazdy, jedzenie i picie, firmy takie, jak ” ” i “Coca-Cola”, a nawet służby zdrowia, lekarzy i pierwszej damy USA. Niezliczone członkostwa siłowni, fitness śledzenia urządzeń, napoje sportowe i treningi wideo zostały sprzedane na to jest obietnica.

Jest tylko jeden problem: to przesłanie nie tylko błędne, to wprowadza nas w błąd w walce z otyłością.

Aby dowiedzieć się, dlaczego, przeczytałem ponad 60 badań na ćwiczenia i utrata masy ciała. Rozmawiałem również z dziewięciu wiodącymi badaczami w dziedzinie ćwiczeń, odżywiania i otyłości. Oto, czego się nauczyłam.

Ewolucyjny klucz do tego, jak nasze ciało spala kalorie

Gdy antropolog Herman  udał się z Hunter college w Nowym Jorku w Tanzanii do nauki jednego z niewielu pozostałych plemion łowców-zbieraczy na planecie, spodziewał się znaleźć grupę odbarwieniu kalorie maszyn.

W przeciwieństwie do zachodnich mieszkańców, którzy coraz częściej spędzają godziny czuwania, przyklejone do krzesła,  większość czasu znajdują się w ruchu. Mężczyźni zazwyczaj odchodzą i polują-uganiają się i zabijają zwierzęta, wspinać się na drzewa w poszukiwaniu dzikiego miodu. Kobiety wydobywa się rośliny, wykopać bulwy, uczesany, krzewy pod jagody. “Oni są na wysokim koniec aktywności fizycznej dla każdego ludności, na którą kiedykolwiek oglądał” – powiedział  .

Ćwiczenie jest dobre dla zdrowia

Zanim będziemy nurkować w to, czemu ćwiczenia nie są tak pomocne dla utraty wagi, wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: niezależnie od tego, jak rozwój wpływa na twoją talie, ona sprawia, że twoje ciało i umysł dobrym.

 przegląd najlepszych dostępnych badań wykazały, że ćwiczenia fizyczne prowadzą do zaledwie umiarkowaną utratę wagi, uczestnicy badania, którzy już zajmowali się (nawet bez zmiany diety), widziałem wiele korzyści dla zdrowia, w tym zmniejszenie ciśnienia krwi i trójglicerydów we krwi. Ćwiczenia fizyczne zmniejszają ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2, udaru mózgu i zawału serca.

Szereg innych badań wykazały również, że ludzie, którzy uprawiają sport, mają mniejsze ryzyko rozwoju zaburzeń poznawczych od choroby Alzheimera i demencji. Są one również zdobyły wyżej na testy zdolności poznawczych zdolności-wśród wielu, wielu innych zalet.

Jeśli stracił na wadze, ćwiczenia mogą pomóc utrzymać ciężar, gdy jest on używany wraz z oglądaniem spożycia kalorii. W badaniu opublikowanym w październiku 2017 r. w czasopiśmie “Otyłość”, naukowcy zbadali, co się stało z 14 z uczestników największego i najlepszego słownika reality show “utrata masy ciała przegrany”, przez sześć lat po tym, jak próbowali schudnąć dla telewizji. Znowu okazało się, że nie było żadnego związku między aktywnością fizyczną i utratą masy ciała podczas aktywnego odchudzania show.

“W ten sposób, ludzie, którzy stracili najwięcej wagi na pokaz, nie koniecznie byli ludźmi, którzy robili najwięcej ćwiczeń — zamiast tego to byli ludzie, którzy jedli mniej” – powiedział autor badania i Narodowy Instytut matematyki zdrowia i badacz otyłości Kevin Hall. Ale okazało się również, że istnieje silny związek między ćwiczeniami i utrzymaniem wagi. (Uczestnicy badania, którym udało się utrzymać utratę wagi po sześciu latach, otrzymywali 80 minut umiarkowanej aktywności fizycznej dziennie i 35 minut codziennych energicznych ćwiczeń fizycznych.)