national-cerebral-palsy-awareness-month

Proteina jest niezbędny do tego, aby pomóc zachować swoje ciało rosnąć, wspiera i odnowiony. Na przykład, centrum medycznego Uniwersytetu w Rochester informuje, że czerwone krwinki umiera około 120 dni. Białko również jest niezbędny do budowy i naprawy mięśni, pomaga cieszyć się z korzyści twojej workout. To może być źródłem energii, gdy węglowodany w niedoborze, ale to nie jest głównym źródłem paliwa podczas ćwiczeń fizycznych, które są dobrze karmione.

Dorosłych należy jeść około 0,8 grama białka dziennie na każdy kilogram swojej wagi, informuje Harvard Health Blog. Odpowiada to około 0,36 grama białka na każdy kilogram masy ciała.

osób w podeszłym wieku może być jeszcze więcej. Że białko może pochodzić od:

ptak, jak kurczak i indyk
czerwone mięso, takie jak wołowina i jagnięcina
ryby, takie jak łosoś i tuńczyk
produkty mleczne, takie jak mleko i jogurt
rośliny strączkowe, takie jak fasola i soczewica
utrzeć
Dla zdrowych opcji, wybierz szybkich białka o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i trans. Ogranicz ilość czerwonego mięsa i produktów mięsnych, które jesz.

Zwiększyć spożycie owoców i warzyw
Owoce i warzywa są bogatym źródłem naturalnych włókien, witamin, minerałów i innych substancji, które organizm potrzebuje, aby funkcjonować poprawnie. U nich również mało kalorii i tłuszczu.

Starają się wypełnić połowę swojego talerza owoców i warzyw podczas każdego posiłku, zaleca Ministerstwo rolnictwa Stanów Zjednoczonych. Spróbuj jeść tęczę”, wybierając owoce i warzywa w różnych kolorach. To pomoże ci cieszyć się pełnym spektrum witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, że produkty może zaoferować. Za każdym razem, gdy idziesz do sklepu spożywczego, biorąc pod uwagę wybór nowych owoców lub warzyw, aby spróbować. Do przekąsek przechowywać suszone owoce w torbie do treningów, a surowe warzywa w lodówce.

Wybieraj zdrowe tłuszcze

Tłuszcze nienasycone mogą pomóc zmniejszyć stan zapalny i pomagają zapewnić kalorie. Aż sadło paliwo podstawowe dla ćwiczenia aerobowe, mamy wiele, zaopatrzone w ciele tankować nawet najbardziej długie treningi. Jednak otrzymywać zdrowe nieprzepojeni sadło pomaga zapewnić niezbędne tłustych kwasy i kalorii, aby utrzymać się ruszać się. Zdrowe opcje obejmują:

szalony
awokado
oliwka
oleje, takie jak oliwa z oliwek

Jeśli chodzi o tankowanie przed lub po treningu, ważne jest, aby osiągnąć właściwą równowagę węglowodanów i białek.  przekąski, które łączą w sobie węglowodany z białkiem, mogą czuć się bardziej pobudzony niż śmieciowe jedzenie, wykonane z cukrów prostych i dużej ilości tłuszczu.

Orzechy są doskonałym źródłem zdrowych Sal, a także zapewniają białko i niezbędne składniki odżywcze. One mogą dać ci źródło stałej energii do treningu. Połącz je ze świeżych lub suszonych owoców, dla zdrowej dawki węglowodanów. Jednak sprawdź te ustawienia, aby zobaczyć, jak rozstrzygnąć. Produkty o wysokiej zawartości tłuszczu może spowolnić trawienie i mogą sprawić, jedzenie siedzieć w żołądku zbyt długo, jeśli twój trening idzie szybko.

Nie należy skracać zbyt wiele kalorii

Jeśli próbujesz schudnąć i dźwięk ciała, możesz być kuszący, ciąć mnóstwo kalorii z pożywienia. Zmniejszenie kalorii jest ważnym elementem utraty wagi, ale można pójść za daleko. Diety odchudzanie nigdy nie powinno się zostawiać was истощенными lub chorymi. To oznaki, że nie masz kalorii, niezbędnych dla dobrego zdrowia i kondycji.

Według danych Narodowego instytutu serca, płuc i krwi, Dieta, zawierająca od 1200 do 1500 kalorii dziennie, pasuje do większości kobiet, które starają się bezpiecznie schudnąć. Dieta 1500 do 1800 kalorii dziennie pasuje do większości mężczyzn, którzy starają się zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli są bardzo aktywne lub nie chcesz schudnąć podczas treningu, może trzeba więcej kalorii. Porozmawiaj z lekarzem lub dietetykiem, aby dowiedzieć się, ile kalorii potrzebujesz, aby wspierać swój styl życia i cele fitness.